aboutus

Shenzhen Canyi Technology Co., Ltd.

Shenzhen Canyi Technology Co., Ltd. Shenzhen Canyi Technology Co., Ltd. Shenzhen Canyi Technology Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Aralık
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 500000-1000000
Yıl kurulan: 2000
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Shenzhen Canyi Technology Co, Ltd bilinen elektronik bileşenlerin tanıtım ve dağıtımına kararlıdır ve ürünleri ağ iletişimi, endüstriyel kontrol, otomotiv elektroniği, güvenlik izleme ve tüketici elektroniği konularını kapsamaktadır. Canyi Teknoloji 2013 yılında Delcheng Technology (DEC) ürünlerini resmen temsil etti ve 2015 yılında resmen denizaşırı satışların genel acentesi oldu. Bu temelde, yıllarca süren yoğun çalışmaların ardından resmi olarak temsil edildi ve Changdian, Xinghai, Tuofeng, Leshan, Roma ve Anshi gibi yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok elektronik komponent üreticisinin distribütörü temsil edildi. Standart lojistik işlem modu, gelişmiş test ekipmanları ve sıkı ürün incelemesi ile 1000 metrekareden fazla lojistik ve antrepo bazında müşterilere seçimden seri üretime kadar tam süreçte teknik hizmetler sunmak için güçlü bir satış ve servis ekibimiz var. Müşterilere esnek, güvenli ve verimli lojistik hizmetler sunmak.

Geçmiş

Shenzhen Canyi Technology Co, Ltd 2000 yılında kurulmuştur. On yıldan fazla bir gelişme süresinin ardından yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış elektronik bileşen markalarının profesyonel bir temsilcisi haline gelmiştir.

Hizmet

1. Verimli Sunucu: Profesyonel ve Verimli hizmetler, 24 saat içinde geri bildirim. Seçim için tam kapsamlı ürünler.

2. fabrika seçimi: biz profesyonel tedarikçi. OEM / ODM mevcuttur. Ayrıca ihtiyacınız olursa sizin için arama hizmeti de veriyoruz. En son mal ve en çok satan ürünleri tedarik etmek için profesyonel satın alma departmanımız var.

3. QC Hizmeti: Mükemmel Kalite Kontrolü, iyi kontrol kalitesini nasıl yapacağımızı biliyoruz. 19 yıllık profesyonel QC ekibimiz var.

4. Lojistik Hizmet: Müşterimize QC + 'nın diğer tedarikçiden mal toplamasını sağlamada yardımcı olmak istiyoruz.

5. Uzun Süreli Hizmet: Biz uzun vadeli iş ORTAK arıyoruz! Böylece mükemmel hizmet veriyoruz ve isteğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

İletişim bilgileri